MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 10906524
nr 1090 6524
Fåtölj
1940-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 februari 2017
kl 18:12:47
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr